Najděte nejlevnejší letenky

seabird hotel beach korfu

SEA BIRD - Korfu - Řecko | - více než jen last...

Cestovní agentura - last minute, katalogové zájezdy, obrázky a popisy ubytování, mapa polohy hotelu, pobytové, poznávací, exotika, lyžařské

Báječný hotel Seabird s přátelskou atmosférou - Recenze hotelu...

Hotel Seabird jsme vybraly podle recenzí a udělaly jsme dobře. Cestovala jsem s mamkou a 3.letou dcerkou, hotel se nachází opravdu pár kroků od nádherné pláže s pozvolným vstupem do moře (slunečník+2lehátka 6 eur/den).

Hotel Blue Princess Beach (ex. Elly Beach), Grécko Korfu - 547...

Hotel Blue Princess Beach (ex. Elly Beach), recenzie hotela Blue Princess Beach (ex. Elly Beach), dovolena a zájazdy do hotela Blue Princess Beach (ex. Elly Beach). Invia je najväčší online predajca zájazdov, ktorý ponúka zájazdy od...

seabird hotel korfu

Ostrov Korfu patří mezi nejhezčí destinace pro dovolenou v Řecku. Dovolená na Korfu to jsou krásné pláže, taverny s tradiční řeckou kuchyní, malebné příroda či bohatá historie tohoto ostrova.

Hotel Almyros Beach Resort Spa, Řecko Korfu - 10 749 Kč Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Almyros Beach Resort Spa, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Almyros Beach Resort Spa, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Almyros Beach Resort Spa na největším...

Hotel Mareblue Beach - Korfu, Řecko - Dovolená | Cedok

Podle Homéra byl ostrov Korfu poslední zastávkou Odysea před rodnou Ithakou. Perla Jónského moře však přitahovala i velikány světové historie, jako byl například Goethe, Wild nebo císařovna Sissi.

Hotel Bellos Beach, Řecko Korfu - Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Bellos Beach, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Bellos Beach, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Bellos Beach na největším online prodejci zájezdů v ČR.

BLUE Princess Beach Hotel Suites - Korfu - Řecko...

Blue Princess Beach Hotel Suites se nachází v krásné zátoce u vesničky Liapades, na západním pobřeží ostrova Korfu, jen pár kilometrů vzdálené od Palekostritsy, která je známá svým stále fungujícím mužským klášterem.

Hotel Sea Bird - Řecko - dovolená, zájezdy a recenze 2022/2023...

Zájezdy do hotelu Sea Bird, Korfu, Řecko - porovnejte nabídky mnoha CK a využijte nejlepší ceny. Hodnocení a recenze hotelu, mapa, fotogalerie.

Seabird Beach Hotel - Alanya - Turecko | Easy Travel

Seabird Beach Hotel - Alanya - Turecko - last minute, katalog, informace: Popis: Hotel má recepci, hlavní restauraci, 4 bary, bazén, dětský bazén, saunu,

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Akční lety za příznivé ceny

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Zjistit letenky