Najděte nejlevnejší letenky

safari keňa 3 u dny

Místo kde se zrodil život - Kenya

Jsme v Keni již od roku 2010 a specializujeme se na soukromé, individuální, pobytové i poznávací dovolené, safari dovolené a expedice po Keni.

Keňa se Safari 55+ | IC Tour

Safari v místním jazyce znamená cesta a vy se tedy vydáte touto cestou fotograficky lovit veškeré obyvatelstvo tohoto parku.

safari v Keni - CK Grand Afrika | CK Grand Afrika

Keňa nabízí jedno z nejlepších safari v Africe. Zároveň je skvělým místem pro relax. Proč tedy nespojit safari zážitky s odpočinkem na pláži ?n ...

Keňa - Tanzanie safari - Zanzibar - zájezd | CK Livingstone

Poznávací zájezd do východní Afriky. Jedinečné zážitky na při výstupu na Mount Keňu! Safari v nejlepších národních parcích Afriky. Malé skupiny cestovatelů.

Keňa - Tanzanie safari - Zanzibar - zájezd | CK Livingstone

Poznávací zájezd do východní Afriky. Jedinečné zážitky na safari v národních parcích Afriky. Ráj na ostrově Zanzibar. Exotické zájezdy v malých skupinkách.

Kenia 3-Tages-Safari: günstige Kurzsafaris in Kenia

Günstige Angebote für 3-Tages-Safaris durch Kenia. Entdecken Sie das Land auf einer kurzen Safari in Kombination mit einem Strandurlaub an den tollen Küsten von Kenia.

3 dny v Masai Mara - Safari a dovolená v Keni

Národní park Masai Mara s ubytováním ve stanových chatkách střední kategorie Třídenní safari do keňské rezervace Masai Mara, jedné z nejlepších afrických destinací pro sledování divoké zvěře!

Safari okruh Keňou s pobytem u moře ***+, Keňa - dovolená...

Pohodlný nákup dovolené se - pestrá nabídka zájezdů od významných cestovních kanceláří do celého světa. Denně nové Last Minute nabídky.

Keňa safari - Mt.Keňa - zájezd | CK Livingstone

Poznávací zájezd do Keni. Jedinečné zážitky na safari v národních parcích a výstup na Mt.Keňu. Exotické zájezdy v malých skupinkách.

Keňa – velká cesta pro fajnšmekry | Poznávací zájezdy do Keni

Okruh po Keni určený pro aktivnější cestovatele. Neobvyklá cesta vlakem keňskými národními parky. Možnost výstupu na horu Longonot, posvátnou horu Masajů.

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Akční lety za příznivé ceny

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Zjistit letenky