Najděte nejlevnejší letenky

roulette pyramida egypt

Pyramidy v Gíze - Egypt - Hurghada - CK Fischer

Tip na zajímavé místo v destinaci Egypt - Hurghada. Popis atrakce, vzdálenost od rekreačního střediska, mapa, fotogalerie. Rezervujte si zájezd u CK Fischer.

Pyramid Solitaire Ancient Egypt - logická online hra zdarma

Nová pyramidová verze hry Solitaire, tentokrát z prostředí starověkého Egypta. Faraón potřebuje tvou pomoc!

ruleta posun jet do egypta

Slevy Praha Ty nejlepší zážitky v Praze a okolí čekají jen na vás! Objevte parádní wellness, restaurace, adrenalin i pobyty po celé republice a exotickou dovolenou.

Pyramidy - Egypt - Dovolená.eu

Pyramidy jsou obestřeny záhadou, kterou se nám pravděpodobně dnes už nepodaří rozluštit. Stále si budeme klást otázky, jak je možné, že lidé ve starověku bez použití dnešní techniky mohli vytvořit tak monumentální stavby.

Pyramidy v Gíze, Egypt |

Dovolená v Egyptě by nikdy nebyla kompletní bez návštěvy věhlasných pyramid v Gíze. Je to přeci jen památka, která je pro Egypt naprosto zásadní a patří mezi ty nejikoničtější.

Egypt: NEW Pyramid BEER Brewing Company IN BID TO Boost Sales

(12 Aug 1997) English/Nat Egypt has a long history of beer. According to archaeologists, the Ancient Egyptians were very partial to a bottle or two. But through the ages, its reputation has slumped so badly that now the new private owners...

Pyramidy v Egyptě - Egypt -

Pyramida faraona Tetiho díky pokročilému stádiu rozkladu nevypadá zvenčí nijak zajímavě, ale její podzemní prostory jsou stále výborně zachovalé.

Pyramidy v Gíze

Velká pyramida je poslední ze sedmi divů světa. Společně se sfingou, která komplex pyramid hlídá, tvoří úžasný komplex starověkých staveb z doby přibližně 2550 let př. n. l.

Záhadná černá pyramida v Gíze - Starověký Egypt

Nejstarším písemným záznamem, který se zmiňuje o tom, že se v Gíze nacházela černá pyramida, jsou arabské rukopisy.

Pyramidy v Gíze | Egypt |

Jedna z nejznámějších památek celého světa a jeden z divů světa - to jsou pyramidy v Gíze. Klikněte a dozvíte se o nich vše podstatné!

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Akční lety za příznivé ceny

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Zjistit letenky