Najděte nejlevnejší letenky

rodičovská dovolená pracovní místa

Mateřská dovolená 2023: Kde a kdy žádat o peníze, kolik si...

Nastupujete v roce 2023 na mateřskou dovolenou? Víte, jak si o mateřskou dovolenou zažádat a jak bude vysoký váš příspěvek v mateřství? Můžete si během mateřské přivydělat? Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky týkající se mateřské...

Rodičovská dovolená 2022: Vše, co o ní potřebujete vědět...

Připravili jsme pro vás přehled, ve kterém se dozvíte, jak podat žádost o rodičovský příspěvek, jakou si můžete zvolit rychlost čerpání, co se mění v legislativě nebo jak je to s přivýdělkem na rodičovské a docházkou dítěte do školky.

Práce při rodičovské dovolené -

Jakou formu přivýdělku během rodičovské dovolené je lepší zvolit? Z daňového hlediska je pro maminky lepší vykonávat samostatně výdělečnou činnost, tedy pracovat jako OSVČ nebo podnikat.

Rodičovská dovolená: 6 tipů před návratem do práce - Blog...

Končí vám rodičovská dovolená a chystáte se do práce? Skloubit rodinný a pracovní život nebývá jednoduché. Máme pro vás 6 tipů před návratem do práce.

Poradna: Ukončení zaměstnání po rodičovské dovolené - Novinky

Zákoník práce sice zaručuje rodičům možnost vrátit se po skončení rodičovské dovolené do práce k původnímu zaměstnavateli, ale velmi často dojde k tomu, že pracovní poměr tohoto rodiče je při jeho návratu, nebo bezprostředně po něm, ukončen...

Zaměstnání při rodičovské dovolené - HPP nebo brigáda

Zaměstnání při rodičovské dovolené - HPP nebo brigáda, Rodičovská dovolená a odchod na MD, návrat z mateřské dovolené (rodičovské dovolené), pracovní právo poradna

Rodičovská dovolená a zaměstnání | Plné zdraví

Rodičovská dovolená a zaměstnání

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené | Články...

Co se stane s mým pracovním místem, pokud budu na mateřské či rodičovské dovolené? Budu se mít následně kam vrátit? Nemůže mi zaměstnavatel dát výpověď, protože mám dítě? Co se stane, když znovu otěhotním?

Práce při mateřské a rodičovské dovolené

Někdy je pro maminku šok najednou opustit své pracovní místo a ráda by si ještě při mateřské dovolené přivydělala. A nebo z jiného soudku, co když jste zaměstnavatel a zjistíte, že náhrada za pracovníka na rodičovské dovolené funguje lépe?

Rodičovská dovolená: Na co máte po návratu do práce nárok...

Začíná vám nebo končí rodičovská dovolená? Přečtěte si, na co máte po návratu do práce nárok a jaké podmínky je vám zaměstnavatel povinen zajistit.

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Akční lety za příznivé ceny

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Zjistit letenky