Najděte nejlevnejší letenky

rodičovská dovolená a zaměstnance

Rodičovská dovolená – Wikipedie

Rodičovská dovolená slouží v Česku k prohloubení péče o dítě. Zaměstnavatel je povinen ji na žádost zaměstnance poskytnout matce dítěte hned po skončení mateřské dovolené nebo otci dítěte hned po narození dítěte.

Je možné dát zaměstnankyni na rodičovské či mateřské dovolené...

Zaměstnanci jsou před možností výpovědi od zaměstnavatele ze zákona chráněni. Existují však výjimky, kdy vás ani mateřská či rodičovská dovolená…

Rodičovská dovolená a rodičovský příspěvek | Články | Právo pro...

Termín „rodičovská“ v sobě pro mnohé zahrnuje jak rodičovskou dovolenou, tak rodičovský příspěvek. Je však nutné pamatovat na to, že se jedná o dva různé pojmy. V tomto článku si vysvětlíme, v čem se tyto pojmy liší a zodpovíme si odpovědi...

Mateřská a rodičovská dovolená zaměstnanců |

Nechcete rezignovat na své rodičovství ani na svou kariéru? Zajímá vás, jaké jsou v České republice podmínky pro skloubení profesní a rodičovské role? Chcete vědět, na co máte jako osoba na mateřské či rodičovské dovolená nárok?

Rodičovský příspěvek - vše o rodičovské dovolené | Kojenecké...

Rodičovská dovolená je období, které začíná zpravidla po 28 týdnu mateřské dovolené. Rodičovská dovolená bývá ukončena nejčastěji v 3 letech dítěte.

Rodičovská dovolená - Praktické nástroje pro zaměstnance

Iuridicum Remedium, o.s. v rámci realizace projektu Profesionální právní pomoc při vstupu a setrvání na trhu práce shromáždilo nejčatější dotazy, se kterými se na nás naši klienti v oblasti pracovního práva obracejí.

Rodičovská dovolená z pohledu zaměstnavatele

Rodičovskou dovolenou může matka dítěte i otec (jako zaměstnanci) čerpat současně. Mohou tak pečovat společně o narozené dítě (děti) a to až do věku 3 let každého dítěte.

Rodičovská dovolená v EU: Jaká mají zaměstnanci práva? - Your...

Rodičovská dovolená v EU. Každý zaměstnanec má nárok na rodičovskou dovolenou bez ohledu na druh pracovněprávního vztahu (smlouvy). Jaká další práva zaměstnanci mají?

Rodičovská dovolená - Modrý koník

Čerpání rodičovské dovolené a pobírání rodičovského příspěvku nemusí být nutně totožná záležitost. Nárok na pobírání rodičovského příspěvku (RP) má rodič, pečující osobně po celý kalendářní měsíc o děťátko, které je nejmladší v rodině a to...

Mateřská a rodičovská dovolená – Poradna –

Mateřská dovolená trvá 28 týdnů. Po tuto dobu žena dostává peněžitou pomoc v mateřství. Pokud se poté rozhodne vrátit do zaměstnání, firma ji musí zařadit na její původní místo. Rodičovská dovolená

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Akční lety za příznivé ceny

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Zjistit letenky