Najděte nejlevnejší letenky

rhodos hotel sentido apollon

Hotel Sentido Ixian All Suites (Léto 2018) • Rhodos • Řecko...

Luxusní hotelový komplex se nachází v klidné části letoviska Ixia. Maximální komfort zaručují luxusně a moderně vybavené pokoje a suite. Některé z nich mají dokonce vlastní bazének.

Sentido Djerba Beach Hotel - Tunisko - dovolená, zájezdy a...

Zájezdy do hotelu Sentido Djerba Beach Hotel, Djerba, Tunisko již od 15 294 Kč. Porovnejte nabídky mnoha CK a využijte nejlepší ceny. Hodnocení a recenze hotelu, mapa, fotogalerie.

Hotel Apollon - Řecko |

Zájezdy do hotelu Hotel Apollon od všech CK na jedné adrese! Žádné poplatky Porovnávač zájezdů Platba Online Rychlé vyřízení.

Hotel Sentido Port Royal Villas Spa, Řecko Rhodos - 10 144 Kč...

Prohlédněte si recenze hotelu Sentido Port Royal Villas Spa, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Sentido Port Royal Villas Spa, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Sentido Port Royal Villas Spa na Invia...

Hotel Sentido Asterias Beach Resort ***** | Ostrov Rhodos...

Řecko - Rhodos - Afandou - Hotel Sentido Asterias Beach Resort

Hotel Sentido Asterias Beach Resort - Rhodos, Řecko - Dovolená...

Hlavní město Rhodos leží v severní špičce ostrova a především jeho středověká část – Staré město Rhodos je unikátním místem s úžasně zachovalými památkami z různých historických epoch.

Hotel Sentido Lindos Bay, Řecko Rhodos - 15 077 Kč Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Sentido Lindos Bay, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Sentido Lindos Bay, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Sentido Lindos Bay na největším online prodejci zájezdů v...

Hotel Apollon (Léto 2023) • Zakynthos • Řecko • CK Blue Style

Malý rodinný hotel s přátelskou atmosférou se nachází v oblíbeném prázdninovém letovisku Planos – Tsilivi. Na hlavní třídě letoviska naleznete spoustu možností k nakupování, posezení v některé z místních taveren, ale také k příjemné noční...

Hotel Apollon Windmill, Řecko Kos - 11 966 Kč Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Apollon Windmill, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Apollon Windmill, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Apollon Windmill na největším online prodejci zájezdů v ČR.

Hotely s krytým bazénem v Rhodos

Hotel se nachází ve městě Lardos, jen 450 metrů od Paralia Lardos.

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Akční lety za příznivé ceny

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Zjistit letenky