Najděte nejlevnejší letenky

rhodos cactus hotely

°Cactus Hotel Rhodes CITY 4* (Řecko) - od 72 € | Booked

Cactus Hotel - 3-hvězdičkový Hotel Cactus s venkovním plaveckým bazénem má 172 příjemných pokojů. Hotel je umístěn v 7-patrové budově.

Cactus Hotel Rhodes City, Řecko — rezervovat Hotely, Ceny 2022

Cactus Hotel Rhodes City - 4-hvězdičkový hotel. Cactus Hotel Rhodos je vzdálen 5 minut jízdy od Pláž Elli, je zde také venkovní plavecký bazén, rovná střecha k opalování a sezónní venkovní bazén.

Dovolená Hotel Cactus 2023 |

Náš názor na Hotel Cactus Podle 8 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 88% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů.

Hotel Cactus, Řecko Rhodos - 12 025 Kč Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Cactus, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Cactus, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Cactus na největším online prodejci zájezdů v ČR.

|

Prožijte dovolenou dle Vašich představ! Ubytování , dní, strava:

**** Hotel Cactus, Rhodes CITY ****

Hotel Cactus Rhodes City - 4-hvězdičkový hotel. Plážový Cactus Hotel Rhodos, který se nachází 1,6 km od Palác velmistra rhodských rytířů, nabízí venkovní plavecký bazén, sluneční terasu a sezónní venkovní …

Cactus Beach Hotel Bungalows - Řecko - dovolená, zájezdy a...

Zájezdy do hotelu Cactus Beach Bungalows, Kréta, Řecko již od 17 874 Kč. Porovnejte nabídky mnoha CK a využijte nejlepší ceny. Hodnocení a recenze hotelu, mapa, fotogalerie.

Hotel Cactus Řecko Rhodos | New

Řecko - Rhodos - Rhodos. Oblíbený hotel Cactus je situován na nejlepším místě na ostrově a to na nejsevernějším cípu…

Hotel Cactus Beach Hotel Bungalows (Léto 2023) • Kréta...

Cactus Beach, který stojí v letovisku Stalis, nabízí širokou škálu služeb. V areálu se nacházejí zahrady s různobarevnými květinami, nejrůznějšími rostlinami a zelenými kaktusy.

Cactus Hotel, Město Rhodos – ceny aktualizovány 2022

Hotel Cactus se nachází u pláže ve městě Rhodos, 100 metrů od pláže Elli, a nabízí bohaté zázemí, jako je restaurace, sezónní venkovní bazén a bar.

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Akční lety za příznivé ceny

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Zjistit letenky