Najděte nejlevnejší letenky

mallorca resort guide mapa

Last Minute zájezdy&dovolená od - Jsme ...

Levné zájezdy přes německé cestovní kanceláře vám zajistí Jsme specialisté na německé cestovky. Nabízíme zájezdy s odlety z Prahy.

HOTEL NOOK-DEE KATA BEACH PHUKET, KATA PLÁŽ

Hotel Nook-Dee Kata Beach Phuket Kata pláž - 5-hvězdičkový hotel. Vynikající hotel Hotel Nook-Dee Kata Beach Phuket je 5-hvězdičkový hotel poblíž Bangla Road, Phuket Art Village a M.G.Collection.

Mallorca - Wikipedia

A 1683 map of Mallorca, by Vicente Mut. From 1479, the Crown of Aragon was in dynastic union with that of Castile. The Barbary corsairs of North Africa often attacked the Balearic Islands, and in response, the people built coastal watchtowers and for

| Oficiální stránka | Nejlepší hotely a ubytování

Ať už hledáte hotely, apartmány, rekreační domy nebo jiné ubytování k pronájmu, vždy ho u nás naleznete se zárukou nejnižší ceny. Vyberte si z 2 612 148 možností ubytování v 85 000 zemích.

Orea Hotels&Resorts vČeská republika - Rezervace hotelu ...

Orea Hotels&Resorts je největším hotelovým řetězcem v České republice. Díky skvělému zázemí a jedinečné poloze nabízí řetězec široké spektrum služeb pro každého. Vyzkoušejte komfortní ubytování, odpočiňte si ve wellness nebo ochutnejte naši gastronom

Hotel Kolymbia Beach

Hotel Kolymbia Beach Kolymbia - 4-hvězdičkový hotel. Kolymbia Beach je luxusní hotel nacházející se v obchodní oblasti města Kolymbia. Je tu 191 pokojů. Zařízení hotelu zahrnuje směnárnu, výtah a parkovišti.

Dovolená Menorca Španělsko 2020 |

Menorca je druhým největším ostrovem souostroví Baleáry. Nabízí klidnější turistické prostředí než sousední Mallorca.Velkou výhodou ostrova jsou značené turistické i cyklistické trasy. Obdivovat můžete mnoho tradičních řemesel, která se zde vyvíjela

Hotel Palmira Beach Peguera

Hotel Palmira Beach Peguera - 4-hvězdičkový hotel. Hotel Palmira Beach se nachází v živé části města Peguera, blízko Pláž Santa Ponsa. Je tu 246 pokojů.

8Ik88 Resort Por Bay

8Ik88 Resort Por Bay - 4-hvězdičkový hotel. 8Ik88 Resort je umístěný v plážové oblasti města Por Bay poblíž Mission Hills Golf Course, Bang Pae Waterfall a Yacht Haven Marina Phuket.

Hotel Royal Bay Kéfalos

Hotel Royal Bay je 4-hvězdičkový plážový hotel, nacházející se kousek do pláže. Je tu 45 pokojů. 24-hodinová recepce, čištění prádla a turistická pomoc, stejně jako směnárna, hypoalergenní místnosti a úschovna zavazadel jsou po ruce.

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Akční lety za příznivé ceny

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Zjistit letenky