Najděte nejlevnejší letenky

fotbal holandsko uvařit tureckou kávu

Turecká káva

Pokud si doma chcete připravovat pravou tureckou kávu, budete k tomu potřebovat malou džezvu. Jen v té můžete připravit správně tureckou kávu, která bude chutná a zdravá.

Turecká káva - jak ji připravit a podávat? Historie turecké...

Pití takzvané turecké kávy je v našich domácnostech běžné. V kuchyních a skříních dodnes najdete vysoké sklenice s kovovým košíkem, určené k pití před mnoha lety.

Jak správně uvařit tureckou kávu? Většina Čechů to vůbec...

V našich končinách turka pily celé generace, dokud se nezačaly objevovat kávovary, instantní káva nebo francouské presy. Samozřejmě, že bylo možné filtrovat nebo použít varnou konvičku, která sedlinu oddělila od nápoje.

Příprava turecké kávy: Jak uvařit tureckou kávu v džezvě...

V tomto videu vám ukážeme, jak správně uvařit tureckou kávu v džezvě. V džezvě vaříme tureckou kávu značky Gods of Nemrut od eshopu která je praže...

Džezva – pravá turecká káva - Domácí kavárna

Českého turka jistě všichni velmi dobře znáte. Jedná se o kávu zalitou horkou vodou, po jejímž vypití zůstane v šálku takzvaný lógr. Jedná se o klasickou přípravu kávy v českých podmínkách a někdo od ní nechce upustit ani v době, kdy se...

Turecká káva Jak uvařit tureckou kávu v džezvě? Jaké jsou...

Podělíme o recept, jak správně uvařit tureckou kávu v džezvě. Představíme tradice a zvyky, které jsou s pitím turecké kávy spojené. Dozvíte, proč Ece uvařila Milanovi slanou kávu a zda ji skutečně vypil.

Objednáváme tureckou kávu - jazykový koutek

Pokud chcete v Turecku vyzkoušet pravou tureckou kávu, připravte se, že se jedná o úplně jinou kávu, než na jakou jsme zvyklí pod označením turek tady u nás. Pravá turecká káva (Türk kahvesi) se připravuje v džezvě (cezve) a nalévá se do...

Český „turek“ nemá s tureckou kávou nic společného

Víte, jaký je rozdíl mezi tradiční tureckou kávou a českým „turkem“? Kromě kvality vstupní suroviny jsou značné rozdíly i v přípravě a servírování.

Příprava turecké kávy: Jak uvařit tureckou kávu v džezvě?

V tomto videu vám ukážeme, jak správně uvařit tureckou kávu v džezvě. V džezvě vaříme tureckou kávu značky Gods of Nemrut od eshopu která je pražená v České republice a také jemně mletá.

Jak správně uvařit kávu: 3 zásadní chyby, které nedělejte

Mnozí z nás si dávají kávu častěji v zaměstnání nebo doma než v kavárně. Pokud si ale i v práci nebo ve svém obývacím pokoji chcete užít opravdu kvalitní kávu s příjemnou vůní a chutí, je třeba se vyhnout nejčastějším chybám při její...

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Akční lety za příznivé ceny

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Zjistit letenky