Najděte nejlevnejší letenky

dovolená fotbal československá

Zájezdy na fotbal |

Letecké a autobusové zájezdy na Premier League, La Ligu, Bundesligu, Serii A, Ligue 1, Champions League a Evropskou Ligu za nejlepšími fotbalisty světa.

fotbal živě československa

Pořad Michaely Jílkové „Máte slovo“ na ČT 1 považuji už dlouho za ničemný. Další jeho díl 10. ledna 2019, v němž se diskutovalo, zda se mělo či nemělo před 26 lety rozdělit Československo, mi můj názor jenom potvrdil.

svycarsko olomouc fotbal

Nejlepší sport na českém internetu. Původní zpravodajství, on-line reportáže, rozhovory, analýzy, diskuse, ostatní sporty.

zájezd varšava fotbal

Fotbal. SK Rusj Užhorod – zaniklý fotbalový klub založený v roce 1925. Jeho největším úspěchem byl v sezoně 1935/36 postup do Fotbalové ligy Československa, ze které po roce sestoupil.

Jak jsme žili v Československu: Fotbal v Hrádku nad Nisou...

Liberecko – Každý pátek přinášíme v tištěném vydání Deníku fotky, na kterých se s vámi podíváme do minulosti, do československé minulosti. Další díl…

listky na fotbal československa

V prosinci jsemšel na West Ham, lístek jsem kupoval cca pár hodin (možná to jde koupit i den před utkáním, přesně jsem nezjišťoval) před utkáním na oficiálním webu v rámci

Fotbalové zájezdy na českou reprezentaci s delegátem...

Jste správným fanouškem České republiky? Na zápasech reprezentace nesmíte chybět! Zájezd obsahuje vstupenku, dopravu, ubytování a delegáta.

Zájezdy na Fotbal –

Sportovní zájezdy na fotbal a tenis s nadstandardním servisem a přátelskou atmosférou. Zájezdy na sportovní akce na míru podle přání zákazníka.

letecký zájezd na fotbal

Autobusový i letecký zájezd do španělské Barcelony, kde se na okruhu Catalunya v květnu uskuteční další ročník závodů formule 1. Zájezd a vstupenky na Velkou cenu Španělska. Circuit de Catalunya hostí Velkou cenu Španělska od roku 1991, kdy...

Fotbal: Československo - výsledky

Výsledky týmu Československo. Poslední výsledky i výsledky všech zápasů celé sezóny.

Záruka za nejvýhodnější cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Tisíce nadšených zákazníků

Akční lety za příznivé ceny

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Zjistit letenky